Archív obsahu

Okruh fóra: Brigády a práca

Práca

Zdravím ak by náhodou vedel niekto o práci v Považskej Bystrici a okolí ,napíšte mi prosím :) Ďakujem

pracujem ako smetiar

dobry den. nezdá sa vám, že mladí ľudia sú dnes veľmi rozmaznaný? Ja pracujem ako smetiar, a vzdy ked popri práci stretnem mladych ludi tak vnímam ako sa…

Pokosiť zahradku

ahojte, je niekto z okolia Vranova a vedel by mi pomoct s kosenim zahradky? :D :D Oco a mama su v kupeloch a nechali to na mna :D…
Registrovať