Archív obsahu

Okruh fóra: Zvieratá

Cirkus so zvieratami. Ano alebo nie?

aky mate nazor na to, žeby cirkus mal byt bez zvierat? Niekedy som si nevedela predstaviť, žeby mal byť cirkus bez zvierat no teraz keď som vyrastla tak…

Psík siveje

Text môže obsahovať obsah vhodný od 18 rokov.
Registrovať