Archív obsahu

Značka: flegma

Najlepšie je mať na háku

Pýtam sa načo sa toľko trápime? Rozmýšlame o politike, tešíme sa z hokeja a zároveň sme sklamaní, plačeme keď nás raní partner alebo frajer, hádme sa o hovadinách…
Registrovať