Čo nám Rusi dali? Nič dobré. Nech žije demokracia!
Zamýšľam sa dnes na prvého mája, čo nám Rusi dobrého dali. Že sa stavali byty? Veď ani v Belgicku nespia v stanoch. Majú tam dokonca krajšie byty ako…
Táto časť je pre členov komunity Napisto.sk. Registrácia je zadarmo a po prihlásení môžeš písať, reagovať, posielať správy, zbierať body a nastaviť si upozornenia.
Celá registrácia na Napisto.sk je zadarmo.
Táto časť je dostupná až po prihlásení a nastavení dátumu narodenia. Registrácia je zadarmo.
Ak ešte nechceš pokračovať do 18+ obsahu, môžeš si zatiaľ prečítať verejné diskusie dostupné bez prihlásenia.
Prihlás sa alebo sa zaregistruj. Prihlásenie si vie appka zapamätať, aby si nemusel/a klikať stále dokola.