introvert
ahojky som tak trosku itrovert a hladam babenku na popisanie mozno casom aj stretko ak budeme obaja chciet ked tak napis :)
ahojky som tak trosku itrovert a hladam babenku na popisanie mozno casom aj stretko ak budeme obaja chciet ked tak napis :)
cauko hladam holku na pokec casom aj na stretko ak bude chciet :D tak kludne napis :)
ahojky som tak trosku itrovert a hladam babenku na popisanie mozno casom aj stretko ak budeme obaja chciet ked tak napis :)
cauko hladam holku na pokec casom aj na stretko ak bude chciet :D tak kludne napis :)
| introvert | 27 |
| nezadana? :) | 15 |
| nehryziem ? | 12 |
| mlada baba na pokecik | 9 |
| hladam holku | 6 |
| hladam holku | 1 |
| introvert | 0 |
| nezadana? :) | 0 |
| nehryziem ? | 0 |
| mlada baba na pokecik | 0 |
| hladam holku | 0 |
| introvert | 0 |
| nezadana? :) | 0 |
| nehryziem ? | 0 |
| mlada baba na pokecik | 0 |
| hladam holku | 0 |
| introvert | 0 |
| nezadana? :) | 0 |
| nehryziem ? | 0 |
| mlada baba na pokecik | 0 |
| Rondy nic v zlom ale hladam babu na pokec nie… | 0 |
Zatiaľ bez komentárov na profile.
Na komentovanie profilu sa musíš prihlásiť.
Táto časť je pre členov komunity Napisto.sk. Registrácia je zadarmo a po prihlásení môžeš písať, reagovať, posielať správy, zbierať body a nastaviť si upozornenia.
Celá registrácia na Napisto.sk je zadarmo.
Táto časť je dostupná až po prihlásení a nastavení dátumu narodenia. Registrácia je zadarmo.
Ak ešte nechceš pokračovať do 18+ obsahu, môžeš si zatiaľ prečítať verejné diskusie dostupné bez prihlásenia.
Prihlás sa alebo sa zaregistruj. Prihlásenie si vie appka zapamätať, aby si nemusel/a klikať stále dokola.