9 komentárov

  1. mišo 15. marca 2021

    pravá láska , ktorá nikdy nevyprchá, neexistuje.

    Hodnotenie
    0
  2. Dominika 15. marca 2021

    láska určite existuje len nie je také jednoduché ju nájsť. Hlavne tú ktorá dlho dlho ostala.

    Hodnotenie
    0
  3. Anonym 15. marca 2021

    Pravú lásky nenájdeš tu musíš cítiť a prežívať každý deň. A není to len láska k jednej osobe ale ku všetkému na tejto planéte. Takže aj ty Mišo nemáš pravdu existuje len kvôli ľudskej povahe stráca na svojej sile,a keď nepoznáš hodnotu seba a všetkého okolo seba tak ta pravá láska pre teba ani nebude existovať.

    Hodnotenie
    0
  4. Anonym 15. marca 2021

    hľadám dlho ale zatiaľ sa na mna nalepili len nevdačné …

    Hodnotenie
    0
  5. Anonym 15. marca 2021

    Treba vedieť človeka hneď prečítať aký je ci nemá nejakú masku a ak ju nezchodí tak čau čau bez váhania. Bud otvorenosť a úprimnosť alebo nič. Skúšať?🤔mate na to toľko času?

    Hodnotenie
    0
  6. Anonym 15. marca 2021

    Poziciam si Eminemov text. What the fuck is love? That’s a dirty word.

    Hodnotenie
    0
  7. Anonym 15. marca 2021

    Existujú rôzne pohľady na lásku a nikomu neberiem ten jeho a rad podám ten svoj😉 som rád že sa vyjadrujete všetci k téme 😊✌druhá otázka. co je potom nenávisť? Len presný opak lásky. keď medzi párom ,,nevznikne,, čo bez práce určite nie tak sa ta laska/rovnováha ako v jing a jang nikdy nenájde ani sama od seba nepríde. Všetko musí byť v rovnováhe aby to fungovalo správne a vtedy je to PRAVÉ práva láska ( a viete si predstaviť to neskutočné každodenné pracovanie na láske aby tam bola rovnováha ?a keď to jeden vzdá? Kameň úrazu …..To už práva láska nieje. Takže vždy to je len o ľuďoch

    Hodnotenie
    0
  8. Samimulinka 15. marca 2021

    Existuje mnoho foriem lásky. Ak sa bavíme konkrétne len o partnerskej láske dalo by sa to popísať mnohými spôsobmi. Ja by som to zhrnula asi tak ze láska je ked ti na niekom zalezi viac ako na sebe samom a ked si pri ňom šťastný nech sa deje čokoľvek. Ale dalo by sa písať ešte toho veeelmi veľa. A pre tých praktickejsich pocit lásky je len súhrn chemických reakcií v ľudskom tele 😀

    Hodnotenie
    0
  9. Anonym 16. marca 2021

    Samimulienka 😊trosku sebou súhlasím ale myslím si ze samom sebe by ti malo záležať najviac ,no vedieť sa obetovať pre druhého je forma lásky kedy ukážeš človeku ako veľmi ho v danej chvíli ľúbiš. A áno máš pravdu dá sa o tom písať neskutočne veľa a je to doslova téma na celý život.

    Hodnotenie
    0
Fórum

5 najnovších fór

Registrovať