Zdravie a fitnes
Autor: Aurora

baby mam problem a zacinam stresovat

Pred par dnami som spala s chalanom a asi den nato som zacala citit take divne stipanie pri moceni, normalne som si myslela ze som len prechladla. Lenze uz je to stvrty den a stale to neprechadza, skor mam pocit ze ma obcas pobolieva aj podbrusko a vajecniky. Vytok nejaky zvlastny nemam, skor len take hlieny, tak neviem co si o tom mam mysliet. Navyse mi uz skoro dva tyzdne meskaju kramy, tak som z toho cela domotana a neviem ci to moze spolu nejako suvisiet alebo nie. 🙁

Mate niektora skusenost s niecim podobnym?

1 komentár

  1. LauraL 23. júna 2026

    Najskôr to bude nejaký zápal, alebo infekcia, čo ti dotiahol, súvisí s tým aj meškajúca menštruácia. Bolo by dobré zájsť k lekárovi.

    Hodnotenie
    0
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať