ahojte, každý deň keď idem do školy tak vidím jedného pekného milého chalana, ktorý sa na mňa stále pekne usmieva. Vyzera fakt cool, je vždy dobré oblečený a ma skvely učes. Problem je, že neviem ako sa mu mám prihovoriť. Dosť sa hanbím sa mu ozvať. Chcela by som aspon nejaku čarovnú vetu, akou by som ho mohla prvýkrát osloviť. Ja som na začiatku čakala že sa ozve on mne ale asi sa tiež hanbi 😀 Ked sa hanbime obaja, tak k sebe aj pasujeme či? 😀 Poradteeeeeeeee dakujeeeeem
2 komentáre
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Fórum
5 najnovších fór
Bývanie a záhrada
Firma na okná
Len tak z nudy
názor na Ružu pre Nevestu
Láska a vzťahy
odpustili by ste neveru?
Láska a vzťahy
tlačí na mňa?
Láska a vzťahy
ked sa chlap nevie sam od seba prihoori zene, ktora sa mu paci, tak je to srab. Alebo sa mu az tak nepacis 😀
Ak sa bojíš k nemu prihovoriť môžeš skúsiť mi napísať alebo mu napíš list :-D, môže to skončiť že si chvíľu budete písať a potom si budete veriť viac a menej hanbiť.