Pred par dnami som spala s chalanom a asi den nato som zacala citit take divne stipanie pri moceni, normalne som si myslela ze som len prechladla. Lenze uz je to stvrty den a stale to neprechadza, skor mam pocit ze ma obcas pobolieva aj podbrusko a vajecniky. Vytok nejaky zvlastny nemam, skor len take hlieny, tak neviem co si o tom mam mysliet. Navyse mi uz skoro dva tyzdne meskaju kramy, tak som z toho cela domotana a neviem ci to moze spolu nejako suvisiet alebo nie. 🙁
Mate niektora skusenost s niecim podobnym?




Najskôr to bude nejaký zápal, alebo infekcia, čo ti dotiahol, súvisí s tým aj meškajúca menštruácia. Bolo by dobré zájsť k lekárovi.