Zvieratá
Autor: Monička

Cirkus so zvieratami. Ano alebo nie?

aky mate nazor na to, žeby cirkus mal byt bez zvierat? Niekedy som si nevedela predstaviť, žeby mal byť cirkus bez zvierat no teraz keď som vyrastla tak mi to príde ako týranie zvierat. Ja som za to, aby sa zvieratá v cirkuse zakázali.

1 komentár

  1. mišo 15. mája 2019

    cirkus bez zvierat. Nepodporujem týranie!

    Hodnotenie
    0
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať