aky mate nazor na to, žeby cirkus mal byt bez zvierat? Niekedy som si nevedela predstaviť, žeby mal byť cirkus bez zvierat no teraz keď som vyrastla tak mi to príde ako týranie zvierat. Ja som za to, aby sa zvieratá v cirkuse zakázali.
1 komentár
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




cirkus bez zvierat. Nepodporujem týranie!