2 komentáre

  1. Ondo 22. apríla 2026

    Porovnaj viacerých predajcov a uvidíš. Každému vyhovuje iné. Ja mám okná od Inconu a som spokojný. No 100 ľudí 100 chutí.

    Hodnotenie
    0
  2. Laukes 18. mája 2026

    Hej Incon je dobrá značka, montovali mi ich pred pár rokmi doteraz žiadny problém. Určitě nepozeraj na najnižšiu cenu u okien, veľakrát sa to neoplatí šetriť na takýchto veciach.

    Hodnotenie
    0
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať