Čaves, chcel by som na byte vymeniť okná no neviem sa rozhodnúť ktorú firmu vybrať. Máte skúsenosť s nejakou čo by ste mohli doporučiť? Cena nemusí byť najnižšia, hlavne chcem dobrú kvalitu a montáž. No a chcem plastové.
2 komentáre
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Porovnaj viacerých predajcov a uvidíš. Každému vyhovuje iné. Ja mám okná od Inconu a som spokojný. No 100 ľudí 100 chutí.
Hej Incon je dobrá značka, montovali mi ich pred pár rokmi doteraz žiadny problém. Určitě nepozeraj na najnižšiu cenu u okien, veľakrát sa to neoplatí šetriť na takýchto veciach.