čaau… som sama a hľadám kamoša na písanie, ktorý so mnou pokecá o všeličom možnom a bez zábran. Najlepšie odvážny mladý chalan vo veku 17-26 rokov, ktorý je vtipný, má dobrých kamošov a množstvo zážitkov s nimi. Mám rada odvážnych ľudí, ktorí experimentujú a užívaju si život plnými dúškami.
Ak si myslíš, že si budeme rozumieť – napíš mi tu tvoj facebook a možno ti napíšem 🙂
mám rada prírodu, zvieratá, bicyklovanie, a relax v posteli 🙂
13 komentárov
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Roman Romanovič Lachký kľudne napis
Radšej na ig tiež rád experimentujem 🙂 ig: __risko_
Na IG mi môžeš napísať ked tak 🙂 : adaml.777
Napíš na IG @sarcus._
Rád pokecám
Ahoj: Deniz Ozcelebi
19r
Ahoj napíš mi na facebook Kristián Kiko Cigánik
Môžeš mi napísať na tv Paťuško Čejlí 🙂 Myslím,že by sme si rozumeli 🙂
Tak to nech ti nehrabe, na tvoje roky si niečo ako kamarátov hľadať cez internet.. radšej zahoď mobil a spomeň si na niečo čo nosíš v hlave 🙂 x)
Napíš mi, určite to bude super. Môj fb: Patrik Inczédi