Dobrý deň prosím o zverejnenie na FB
Uvažujem koľko žien vydrží bez s…
Keď nemajú žoadneho partnera napríklad 2 roky tak sú beztoho alebo sa pohrajete samé bez muža alebo ako to funguje prosím o reakciu nie každá žena hľadá milenca alebo niekoho iba kvôli s….




Komentáre
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.