Ako trávite svoj čas v nedeľu? Čo ste už urobili alebo čo vás ešte čaká? Máte radi nedelu? Ja ju mam pre relax. Taktiez som slobodny muž, ktorý mal nedávno 50 rokov a rád by som sa zoznámil s niekym, kto sa v nedelu nudí. Ak tu taky je tak nech napise budem velmi rad.
S pozdravom
Janko Kováč
1 komentár
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




masturbujem ako vždy 😀