Láska a vzťahy
Autor: Zdendo

Prdenie vo vzťahu? Otázka hlavne na baby

čauko baby…mam na vas otazku… rad prdim 😀 ale neviem kedy je to vo vzťahu vhodné…myslíte si že po mesiaci vzťahu si možem kľudne prdnúť? Ale mám ešte počkať? A ďalšia otazka či mam na to priateľku pripraviť alebo to len tak pustit zo seba von? Ďakujem za každú rozumnú odpoveď
Aj vy chalani možete odpovedať či prdíte vo vzťahu 😀

1 komentár

  1. anonymnážena 4. júla 2019

    ja mam rada ked muž vo vzťahu prdí 😀

    Hodnotenie
    0
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať