Priznania
Autor: Anonym

Priznania

Sem môžete písať priznania. Najlepšie z nich budeme zverejňovať na stránke Priznania tinedžerov.

182 komentárov

  1. Tomáš 8. januára 2021

    Mal som 15 a frajerka 14 tým pádom sme nemohli mat sex tak som ju musel lízať a keď som ju vyzliekol tak som skoro onemel mala takého obrovského bobra že by som ho ani neprerezal krovinorezom tak ako bol som nadržany tak som začal lízať lenže ako som lízal tak jeden z tých chlpov sa mi zasekol v hrdle a začal som sa dusiť nepomáhalo mi ani mlieko až nakoniec kúsok chlebu má zachránil potom sme pokračovali a som jej to veru zrátal začal som obrovským jazykovým tornádom kde som ju vykusol jak mandarínku potom som prešiel k štelovaniu radia a nakoniec som sa tak nasral že sme sa dohodli že ju vyholím tak že tam nezostane jediný chlp.Tak sa stalo a znovu som ju vylizal😄.

    Hodnotenie
    0
  2. Marian 8. januára 2021

    Aký máte názor na pôsobenie na sociálnych sieťach Instagram a Tiktok na užívateľa menom Marko Ferenčík?za mna to je cez čiaru

    Hodnotenie
    0
  3. Slnko tvojich očí 8. januára 2021

    No Igi, keď už tu tak odpisuješ tak sa zverím tiež 😀 Som prváčka na výške a konečne som si s niekým padla do oka, čo čert nechcel bol to posledný deň prezenčnej výučby ešte v októbri. Odvtedy sme sa nevideli a už mi to celkom lezie na nervy, tešila som sa, že sa aspoň na skúškach uvidíme (nie na skúšky 😀 len na neho) no tie sú nakoniec bohužiaľ tiež dištančne. Ja chápem, že situácia je zlá a tak, ale daj mi aspoň takú tvoju vidinu do budúcnosti či aspoň časť letného semestra bude prezenčne. Ď.

    Hodnotenie
    0
  4. Anonym
    Anonym 8. januára 2021

    Mám frajerku a je to vzťah na diaľku, ale oni teraz plánujú zrušiť vlaky zadarmo a bez toho bude ťažké sa stretnúť… Igor prečo?

    Hodnotenie
    0
  5. Igor dikes 8. januára 2021

    Ja musím pre zmenu poďakovať Pánovi premiérovi lebo počas prvej karantény som si našiel frajerku 😀 nech nieje furt len za zlého, díky Igor, máš to u mňa.

    – pozdravujem A ❤

    Hodnotenie
    0
  6. Mino 8. januára 2021

    Inak… ktokoľvek kto máte iphone, ste si mohli všimnúť že vám spraví také "memory" video pre 2020.
    Každopádne, všimol som si že niečo také mám v telefóne a začal som si to pozerať spolu s priateľkou u nej doma.
    Pomaly, ostatný členovia rodiny sa pripájali a pri chill pomaličkej muzičke si pozerali naše spomienky počas celého roka.

    Fakt skvelá atmosféra, vzadu svietil stromček, všetci sa pozeráme ako sme cez leto boli na jazerách, ako sme boli na prvom testovaní a podobne. Fotky domácich miláčikov, návštevy starej mamy na východe, výlet na štrbské pleso a podobné hrejívé momenty.

    A potom sa to stalo. Asi cca v 4 minúte, preskočil z obrázku z nejakého výletu, krátky klip kde vsúvam prsty mojej priateľke do vagíny, potom ju prstujem. Čas sa zastavil. Počul som len preglgnutie a tiché "och, kriste", ihneď som obrátil telefon a zamkol ho. Bolo už ale neskoro.

    Toto je presne z tých momentov, ktoré ma budú trapiť aj o 10 rokov v noci.

    Hodnotenie
    0
  7. Ble 8. januára 2021

    keď už toľko ďakujeme Iggymu tak tiež mu chcem poďakovať za 3 koncerty na ktoré som dal dokopy 150€ len pre to aby boli všetky zrušené/odložené 😡

    Hodnotenie
    0
  8. Anonym
    Anonym 9. januára 2021

    Tí ľudia ktorí tu komentujú každý príspevok ktorí je o rozchodoch kvôli Matelkovi – s tým že je to trápne a či dúfa že im Igorom odpíše tak maximálne trápne sú Vaše komentáre, a hlavne tie mamičky na materských dovolenkách ktorým decko spí a nemajú čo robiť tak komentujú.

    A teraz to najpodstatnejšie > Musím sa priznať, mama ma chce vyhodiť z domu lebo som bez roboty a neprispievam, a jasné že za to môže Igor, takže dúfam Igor že ma vezmeš k sebe domov keď ma mama vyhodí. Ď.

    Hodnotenie
    0
  9. Asi ja 9. januára 2021

    Niekedy rozmýšlam či vobec mam kandidovať o par rokov na primatora aj ked viem ze ma bude voliť veľa ludi v mojom krasnom meste Bánovce nad Bebravou.

    Hodnotenie
    0
  10. Me 9. januára 2021

    Zdravím všetkých, ktorí si toto prečítajú. Je mi na grc keď vidím tie Slovenské ovečky. Každý je momentálne najmúdrejší, všetci sú odborníci na koronu, na trestné právo a všetci sú politický odborníci. Každý nádava a frfle nielen na vládu ale aj na policajtov a ľudí ktorí nám pomáhajú. Ak by ste nemali v hlave nasraté a chovali sa tak ako máte, nič z toho tu nemuselo byť. Vláda ani ostatní ľudia za to nemôžu, že ste nevzdelaný a uveríte každému statusu na fb. Proste hanbím sa za našu krajinu akí blbci tu žijú. Vo vyspelejších krajinách nielen EU to vyzerá úplne inak pretože ľudia sú mentálne na úplnej inej úrovni a nie ako tu v dobe kamennej. Takže ak chcete niekoho urážať najprv sa zamyslite, čo ste vy urobili pre zlepšenie situácii, pre vývoj a rozvoj krajiny. Pretože kritizovať vie každý ale málotko stým niečo aj robí. Adminko prosím zverejni to.

    Hodnotenie
    0
Zobrazuje sa stránka 9 z 19.
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať