Brigády a práca
Autor: Zajko-Bojko

Som úchyl alebo biznisman

Keď som bol mladší, chodieval som na brigády aj s kamarátom. Chodili sme montovať niečo do bytov. No a ja som si nemohol pomôcť a vždy keď sme prišli niekam kde bývala nejaká pekná žena, alebo dievča, vždy som sa pohrabal v skrini a ukradol si nejaké pekné tangá. Kamarát ma kryl, ale nebolo to ťažké, pretože sme mali prístup všade v byte. A potom som to predával chlapom na pokeci. Kus za 20 až 30 euro. Dokopy som zarobil cez 8400 eur 😀

Komentáre

Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať