ahojte, mam 31 rokov moj manžel 38 a velmi mi vadi aky je zdochnuty. Nic sa mu nechce, na vsetko asa stazuje, vsetko ho boli, tvari sa akoby bol na dochodku. To je normalne? Niekedy aktivne sportoval teraz zlenivel, urobilo sa mu brusko, fuňí a nestíha mi.
2 komentáre
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Kľudne mi napis preberieme to 🙂
Ja mam 40 a teraz sa začínam mať dobre 👌 čiže keď ma 38 a nevládze tak to bude len horšie a horšie