Zo života
Autor: Anonym

už ma manžel štve

ahojte, mam 31 rokov moj manžel 38 a velmi mi vadi aky je zdochnuty. Nic sa mu nechce, na vsetko asa stazuje, vsetko ho boli, tvari sa akoby bol na dochodku. To je normalne? Niekedy aktivne sportoval teraz zlenivel, urobilo sa mu brusko, fuňí a nestíha mi.

2 komentáre

  1. Tomashahaha 24. júna 2026

    Kľudne mi napis preberieme to 🙂

    Hodnotenie
    0
  2. Anonym
    Anonym 24. júna 2026

    Ja mam 40 a teraz sa začínam mať dobre 👌 čiže keď ma 38 a nevládze tak to bude len horšie a horšie

    Hodnotenie
    0
Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať