Nájdu sa v tejto dobe muži, ktorý nechcú partnerku, priateľku len kvôli s*xu ? Kamarátka sa pýta.
5 komentárov
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Najdu
tažko
V „pekle“ najdes len peklo
Nájdu len treba hľadať. Na t*nder typu aplikaciach sú zvyčajne takí, ktorí v tom vedia chodiť a robia si zárezy na „pažbe“-tí ťa oslovia prvú, vedia čo napísať, ako reagovať atď. Pokec ani nespomínam, to už je horšie ako darknet 😀
Poznám kopec dobrých chalanov, ktorý sú single a chceli by partnerku na život nie len na noc. Ako vravím, kto hľadá nájde-plus dobrá rada na záver-pri hľadaní neskúšaj každého 😄 Držím kamoške palce 👍
jasne, ze sa najdu…len polozil by som kamartke otazku, co naozaj od muza chce, lebo „nie len na sex“ je dost malo 😉… z mojich skusenosti je tam vzdy este nieco (co ja ako muz „nie len na sex“ nevie ponuknut). napr „musi byt vysoky“. vsetko ostatne co ponuknem zene sa tym padom nuluje 😁… a je uplne jedno ci byvas sam, navaris, upecies a budes verny