Zdravie a fitnes
Autor: Anonym

Mala som záchvat?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa niekomu stalo niečo podobné. Dnes som sa dosť pohádala s priateľom, bola som z toho veľmi rozrušená a začala som plakať. Po chvíli som mala pocit, že sa neviem poriadne nadýchnuť, začali mi tŕpnuť ruky a celkovo som sa cítila strašne slabo. Nikdy predtým som nič také nezažila, preto ma to dosť vystrašilo. 🙁

Po nejakej dobe to našťastie prešlo, ale odvtedy nad tým stále premýšľam. Mohol to byť nejaký stresový alebo úzkostný záchvat?´Mám s tým ísť k lekárovi? S priateľom sa čoraz častejšie hádame ale ešte nikdy nie tak aby som mala také stavy.

Komentáre

Aktuálne

Najnovšie na Napisto

Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.

Registrovať