Ahoj, Som celkom samotarka aj ked v dusi extrovert… neviem sa dobre zaclenit…preto som tak rozmyslala ci je tu mozne spoznat novych vasnivych ludi …ktori nebudu az tak jednoducho mysliaci a konzervativni ako vacsina slovakov. Vdaka
Zena 19r
14 komentárov
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Napis😊
Ozvi sa :))
Kľudne napíš
Ak hľadáš aj kamošky, hlásim sa : D
Ahoj, myslím že si budeme rozumieť.
napíš
Ahoj. I feel it same! Rada sa zoznámim.
Ahoj, rád by som sa zoznámil
Ahoj,rada by som ta spoznala,ak by si mala zaujem,mam ten isty problem 🙂
Ahoj ked chces napis