Čaute ľudkovia, odpustili by ste neveru? Frajerka ma podviedla, vraj nechtiac. A vraj len raz. Sama sa priznala, že s typkom čo s nim už spala predomnoum odpustili by ste jej to? Sme spolu 2 roky a ešte sa to nestalo. Diky za radu a podporu som z toho v pi.i
4 komentáre
Komentovanie je len pre zaregistrovaných
Po registrácii môžeš komentovať články aj diskusie, písať do fóra, zakladať blogy, pridávať obsah a profily medzi obľúbené a pridávať svoju najnovšiu myšlienku do feedu.
Najnovšie na Napisto
Rýchly prehľad najnovších fór, komentárov a článkov z magazínu.




Zjavne bol lepsi v posteli ako ty tak si to chcela zopakovat. Prepac 😀
Kazdy raz zlyha, nik nke je dokonaly. Cen si ze sa priznala
„nechtiac“ 😂
Na neveru treba vždy 2 a výhovorka nechtiac je z môjho pohľadu tá najúbohejšia. Nechtiac môžeš ťuknúť auto na parkovisku alebo zhodiť pohár zo stola nie súložiť. Každý čin je dôsledkom rozhodnutia a ona sa v ten daný deň rozhodla že ťa podvedie-vedome.
Ja by som určite neodpustil-poďakoval by som za úprimnosť a proste odišiel preč. Samozrejme rozhodnutie je na tebe.
Držím palce 😉